Poziv na stručno predavanje i skupštinu Udruge

Poštovane kolegice i kolege,

Geodetska udruga Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije poziva vas 21.09.2019. na stručno predavanje u okviru stručnog usavršavanja odobrenog od Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije s temom:

PRIMJENA FOTOGRAMETRIJE I DALJINSKIH ISTRAŽIVANJA ZA PRIKUPLJANJE PODATAKA U GEODEZIJI

Iza predavanja bit će održana skupština Udruge nakon koje je organizirano druženje u Lovačkom domu “Perdasi” za članove Geodetske udruge, sudionike predavanja i goste.

U nastavku se nalaze poziv za predavanje i skupštinu sa programom kao i obrazac za prijavu. Također, za one koji još nisu uplatili članarinu ili za one koji se po prvi put učlanjuju priložene su pristupnica i uplatnica.

Srdačan pozdrav,
Marko Katalinić, dipl. ing. geod. – predsjednik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *